مد

خط قرمز های خوشتیپ بودن آقایان

در این مطلب از وبلاگ استایلو اشتباهات فاحشی را در نحوه ی پوشیدن لباس خواهیم گفت که هیچ یک از آقایان خوشتیپ مرتکب آن نمی شوند.

پوشیدن کفش مربعی

هنوز مشخص نیست چرا این کفش ها تولید می شوند و بدتر از آن چرا برخی افراد هنوز ازین کفش ها استفاده می کنند. در استایل رسمی خود میتوانید به جای این کفش ها از کفش های کلاسیک نوک گرد استفاده کنید.

پوشیدن شلوار پاچه بلند

شلوار بلند تر از حد استاندارد ظاهر چروک، قدکوتاه و شلخته را ایجاد خواهد کرد. به همین منظور تا میتوانید از پوشیدن شلوار بلند دوری کنید. اندازه ی شلوار می بایست به حدی باشد که اندکی از جوراب شما را به نمایش بگذارد و چروک نشود. چنانچه تیپ شما رسمی است شلواری بپوشید که دمپای آن لبه ی پشتی کفش شما را لمس کند.

جوراب سفید

این جوراب ظاهری ارزان قیمت دارد و به سرعت کثیف می شود. به همین جهت به خصوص در استایل رسمی می بایست از پوشیدن آن دوری کنید. به جای آن از یک جوراب شیک مشکی استفاده کنید تا تیپ شما ازین رو به آن رو شود.

پوشیدن کت آستین بلند

آستین کت می بایست تا بالای استخوان مچ باشد. چنانچه کت شلوار آماده خریداری کرده اید حتما آن را به خیاط سپرده و از او بخواهید مچ آن را برای شما اندازه کند به طوری که حدود یک سانتی متر از آستین پیراهن شما از زیر کت نمایان باشد

باز گذاشتن دکمه پیراهن

اگر می خواهید ظاهری شلخته و غیرحرفه ای نداشته باشید هیچگاه بیش از دو دکمه پیراهن را باز نگذارید.

پوشیدن پیراهن گشاد

پیراهن گشاد میتواند افراد لاغر را لاغرتر و افراد چاق را چاقتر نشان دهد. پیراهنی فیت تن شما خواهد بود که در ناحیه کمر پف نکرده و در ناحیه ی گردن پس از بستن دکمه بیش از دو انگشت جای خالی نداشته باشد. همچنین عرض شانه ی پیراهن با عرض شانه ی شما یکی باشد.

مشخص بودن یقه زیرپوش

همانطور که از نام زیرپوش مشخص است مخصوص زیر پیراهن است و می بایست همیشه زیر لباس های دیگر مخفی باشد. اگر یک یا دو دکمه ی بالایی پیراهن خود را باز میگذارید به جای زیرپوش یقه گرد از زیرپوش یقه هفت استفاده کنید.

نگذاشتن پیراهن داخل شلوار

هنوز هم افرادی پیدا می شوند که پیراهن خود را داخل شلوار نگذارند و ظاهری عجیب داشته باشند. پیراهن هایی که اندکی بلند طراحی شده اند را حتما زیر شلوار خود بگذارید در غیر این صورت ظاهری عجیب خواهید داشت به خصوص در تیپ های رسمی. اگر از گذاشتن پیراهن داخل شلوار خوشتان نمی آید میتوانید از پیراهن های کوتاه تر با برش کژوال استفاده کنید.

بستن دکمه ی پایینی کت

اگر کت شما بیشتر از یک دکمه در پایین خود دارد هیچوقت آن را نبندید. ما هم نمیدانیم چرا این دکمه وجود دارد اما میدانیم اگر کت شما دو یا سه دکمه دارد بستن پایین ترین دکمه ی کت باعث ناراحتی فیزیکی شما و غیرطبیعی شدن حرکاتتان خواهد شد.

2 دیدگاه در “خط قرمز های خوشتیپ بودن آقایان

  1. ناصر گفت:

    😄 کفش مربعی خیلی بده

  2. محمد گفت:

    من دوست دارم دکمه های یقه پیراهن را باز میگذارم و دوست دارم. و باشگاه رفتم میخواهم بدنم پیدا باشد و همه ببینند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 4 =